• Çalışma Saatleri

  Çalışma SaatleriX
  Pazartesi07:00 AM - 10:00 PM
  Salı07:00 AM - 10:00 PM
  Çarşamba07:00 AM - 10:00 PM
  Perşembe07:00 AM - 10:00 PM
  Cuma07:00 AM - 10:00 PM
  Cumartesi08:00 AM - 08:00 PM
  Pazar08:00 AM - 08:00 PM

 • +90 212 363 04 80
 • İletişim

  Bize UlaşınX

  ADRESIstanbul Cad. Selanik Blv. No:19 Kemerburgaz Istanbul / Turkey

  Kroki için Tıklayınız...

  BİZE YAZIN

  Mesajınız gönderiliyor. Lütfen bekleyin ...

  Mesajınız tarafımıza iletilmiştir. Teşekkür ederiz.

  Mesajınızı gönderirken bir sorun oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

  Lütfen işaretli alanları doldurunuz.

facebook twitter instagram

DERSLERİMİZ

KICK BOX

Kick Box, yumruk, tekme, diz ve sınırlı yakın dövüş uygulamalarının bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş eklektik bir dövüş sporudur. Egzersiz sistemi olarak uygulanabildiği gibi tam temaslı bir mücadele sporu olarak da uygulanabilmektedir.  Kick Box, dövüş sanatlarının ve boks tekniklerinin bir araya geldiği bir kardiyovasküler antrenman yapmanızı sağlar.

Kick Box, kalp fonksiyonlarını ve kalori yakılmasını artırarak üst/alt vücudun çalışmasını sağlar. Diğer aerobik aktivitelere oranla inanılmaz yüksek bir kalori yakımı sağlar. Dakikada 6 ila 8 arası kalori yakarsınız ve bu düzenli bir tempoda koşmaya ya da yoğun bir aerobik antrenmanı yapmaya bedeldir. Kick Box, faydaları sebebiyle pek çok insan tarafından tercih edilen sağlıklı bir alternatiftir.

Kick Boxun sağladığı aerobik faydaların arasında yüksek kan basıncını ve LDL kolesterol seviyesini düşürmesi, şeker ve koroner kalp hastalıklarından koruması sayılabilir.

Kick Box bütün vücudu çalıştırdığı için büyük kas gruplarının hepsinin güçlenmesini sağlar. Fitness meraklıları, Kick Box ile kısa süre zarfında tüm vücut antrenmanı yapabilir. Antrenman esnasında büyük ve küçük kas grupları birlikte çalıştığı için esneklik de kazanılmış olur.

COPYRIGHT ©V3 FITNESS 2013. ALL RIGHTS RESERVED.
DESIGNED BY smartnet